Sprawdź czemu eos 70d to obecnie najlepszy wybór

W dziale lustrzanek zadebiutował oryginalny produkt Canona – EOS 70D – adresowany do zaawansowanych amatorów. Producencki model, którego premierę zaplanowano na koniec wakacji 2013 r., zmienia swojego poprzednika– aparat EOS 60D i ma niebywałą szansę być potężnym konkurentem dla produktów Sony i Nikona podobnej klasy.

canon 70eos

EOS 70D to standardowa lustrzanka cyfrowa z komfortowym gripem oraz charakterystycznym dla egzemplarzy 60D rozkładem przycisków. Aparat Canona ma jednak dużo nowych rozwiązań. Wyposażono go, m.in. w matrycę APS-C o rozdzielczości 20,2 MP oraz najnowszą technologię Dual Pixel CMOS AF, która rewolucjonizuje działanie autofocusa, zarówno w zakresie filmowania oraz fotografowania przy korzystaniu z trybu Live View. Ponadto, produkt posiada czuły sensor oraz 14 bitowy procesor Digic 5+, umożliwiający kreowanie fotografii w zakresach czułości ISO od 100 – 12800 i z szybkością 7 klatek w ciągu sekundy.

Niewątpliwie najbardziej spektakularnym sukcesem Canona w przypadku lustrzanki EOS 70D jest wmontowana matryca typu CMOS, w której na poszczególny piksel przypada para fotodiod. Dzięki takiemu rozwiązaniu, fotografujący osiągnie dużo ciekawsze efekty, zarówno w zakresie uzyskania pożądanej ostrości jak i perfekcyjnej jakości zdjęć.

Poza tym aparat EOS 70D, podobnie jak jego prekursor, ma zamontowany ruchomy ekran LCD Clear View II o przekątnej 3 cale , co usprawnia fotografowanie z wielu perspektyw i pod specyficznym kątem.

Jeśli poszukujesz zbliżonych informacji na opisywany temat, to też rzuć okiem na utrzymanie ruchu w zakładzie produkcyjnym pokrewne materiały, które podnoszą tę kwestię.

Rozwiązanie, stosowane już w innych egzemplarzach lustrzanek, pozwala także na wydajne filmowanie (jakość Full HD). Użytkownik może skorzystać z obrotowych i dotykowych funkcji ekranu albo wizjera optycznego, jaki pokrywa aż 98 % kadru. Warto nadmienić, że innowacyjny system autofocus tworzy dziewiętnaście punktów krzyżowych i jest dostosowany do fotografowania obiektów w ruchu z nadzwyczajną ostrością. Dzięki temu aparat staje się niezawodny, np. w uwiecznianiu faktów sportowych.

Premierowa lustrzanka Canona została też wyposażona w funkcję Wi-Fi, zapewniającą bezprzewodowe wysyłanie zdjęć oraz rozbudowane tryby i filtry, dzięki czemu można w nieskomplikowany sposób konstruować oryginalne obrazy. Użytkownicy mają do dyspozycji aplikację EOS Remote, która jest kompatybilna ze smartfonami, co pozwoli im, m.in. na sterowanie wieloma funkcjami modelu, takimi jak: ISO, ekspozycja, wyzwolenie migawki czy ostrość.

Aparat Canon EOS 70D na cyfrowe.pl to znakomita oferta dla wszystkich, którzy szukają uniwersalnego aparatu z masą przydatnych funkcji. Dzięki niemu każdy będzie mógł uzyskać dobrą jakość zdjęć i filmów bez względu na warunki. Zaawansowany technologicznie EOS 70D to idealny sprzęt dla każdego półprofesjonalisty, który będzie chciał rozwinąć swoje umiejętności w zakresie fotografii plenerowej albo przyrodniczej.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*