Siła technologii jest coraz pokaźna. Trudno się więc połapać, co korzystnie zakupić, co jest warte polecenia

Technologia jest już nieodłączną częścią naszego życia, więc dosłownie z każdej strony docierają do nas fascynujące nowinki. Gdyby zrobić eksperyment i zupełnie uciec z tego informacyjnego obiegu, udać się gdzieś na niezamieszkałą wyspę, bez dostępu do internetu, to powracając bylibyśmy zdruzgotani swoja niewiedzą. Czy wiesz na przykład, że są już smartfony z dwoma systemami? A to przecież żadna nowość. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Oto nasz krótki przewodnik po najlepszych produktach.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC
Na przykład Lumia 435 – porównaj ceny. Jest to bardzo tani smartfon z rodziny Lumia, więc to oczywisty wybór dla wielu osób. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor a także jeden Gb pamięci RAM gwarantuje bezproblemowe funkcjonowanie systemu Windows Phone. To sprawia, że też bardzo dobrze działają aplikację przygotowane na tę platofrmę. Lumia 435 to też bezproblemowy dostęp do przydatnych narzędzi oraz usług, typu Office, Skype lub OneDrive. Pragniesz wiedzieć więcej, sprawdź taglumia 435.

Interesująco też się zapowiada specyfikacja sony xperia z4 – rozszerzone informacje. Będzie ona podobna do obecnych modeli Sony. Najistotniejszy zapewne będzie 64-bitowy układ Snapdragon 810, będzie ulepszony, więc nie ma szans się przegrzewać. Wyposażony będzie w 3 lub 4 Gb pamięci operacyjnej, zaś na dane zapewnione aż będzie trzydzieści dwa Gb pamięci wbudowanej. Co także ważne, ten smartfon

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

jest w stanie obsługiwać karty microSD. Co także ważne, przekątna ekranu IPS to 5,2 cala, dodatkowo rozdzielczość będzie chyba Full HD lub QHD, choć jeszcze do końca nie jest to wiadome. Możliwe, iż powstaną 2 rodzaje.

A jak na tle tego prezentuje się test nokia lumia 735? To faktycznie jeden z ciekawszych smartfonów mających system Windows Phone 8.1. Warto przyznać, że jest bardziej niezawodny niż przykładowo Lumia 830, a co więcej jest tańszy. To ma wpływ na duże zainteresowanie tym właśnie modelem, bo wielu ludzi dostrzega w tej Lumii realną konkurencję dla trochę tańszych androidofonów z LTE. Z pewnością sporą role odgrywa tu idealna jakość wykonania, a przede wszystkim ekran AMOLED, jaki ma rozdzielczość HD. Te modele to na pewno właściwe produkty, solidne myjki ciśnieniowe parkside i sprawdzone, więc jeśli szukasz właśnie takiego czegoś powinieneś je wybrać. Nie warto zaś zaopatrywać się w ciemno, bo to często wyrzucanie oszczędności w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*