The Elders Scrolls Online – na Playstation

Dużo graczy z pewnością zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, lub można w łatwy sposób połączyć zalety gry na konsoli z grą wieloosobową. Teraz już od grupy lat jest nietrudno możliwe dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze internetowej, która darmowo pozwala nie wyłącznie grę na konsoli poprzez sieć, lecz także pozostałe ciekawe możliwości – choćby własną przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne kupno gier na playstation, a również takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się głównie gra – dzięki temu kontakt z nimi poprzez chat czy odpowiednią pocztę jest o wiele ułatwiony.

gra

Autor: Veracomp
Źródło: Veracomp
W obecnych czasach mnóstwo gier jest przeznaczonych właśnie na Playstation oraz na Playstation Network – według dyrektora znanej firmy Sony Computer Entertainment, wśród graczy Playstation 3 aż 8 właścicieli na 10 posiada konto w tej sieci, co nie mogło przejść bez echa dla twórców i dystrybutorów gier.

Udostępniona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest zupełnie udostępniona na Playstation. Znawcy Skyrima na pewno się nie zawiodą na nowej wersji cyklu The Elder Scrolls.

Jest to standardowy MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana przez dużej liczby graczy jak również ułatwiająca im wzajemną interakcję. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąclecie przed wydarzeniami w bardzo znanym Skyrimie – fabuła jest skoncentrowana na kontrakcie między rodem Thern a nekromantą Mannimarkiem, jaki jest w zmowie z silnym demonem pragnącym całego świata wyłącznie dla siebie. Oczywiście jest to jedynie wstęp dalszej rozgrywki.

playstation

Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej olbrzymia rozmaitość.

Jeśli uważasz, że informacje opublikowane w tym tekście są warte Twojej uwagi, kliknij tutaj – ten użyteczny tekst (https://kieta.pl/kategoria-produktu/rowery-elektryczne/) też Cię zaciekawi!

Świat jest znacznie bardziej rozbudowany niż Skyrim, dodatkowo gracz oprócz zawodu jest w stanie dokonać wyboru stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego jeszcze było mało – jednej z organizacji szukających jednostek o poszczególnych umiejętnościach (złodziejskich, czarnoksięskich bądź bojowych). Z oczywistych względów każdy z tych wyborów o wiele ma wpływ na losy postaci. Wyjątkowo istotne są również wydarzenia losowe, co zwykle zaniedbują inni twórcy gier – tutaj na brak atrakcji nie da się narzekać.

Walki są angażujące, idealne w obsłudze oraz dynamiczne – potrzebne jest mocne zaangażowanie gracza, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak obronę. Miłośnicy realizmu z pewnością docenią także to, że każdy dialog jest dostępny w wersji audio, a wielbiciele pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekiwana od ogromnej ilości lat, jak również chociaż nie dobrze do gier bardzo tanich, jej cena jest tego na pewno warta – wysiłek włożony w grywalność i stronę wizualną jest godny pochwały. Posiada mocno mnóstwo wątków pobocznych, a, także według niektórych osób można grać w tę grę przez całe lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*