Wymieniasz odkurzacz? Odkurzacz wodny jest szczególnie warty uwagi

Jeżeli twój odkurzacz odmawia posłuszeństwa i myślisz nad zakupem nowego urządzenia, powinieneś mieć na względzie odkurzacze wodne. Działają na podobnej zasadzie, co odkurzacz bezworkowy, a mają dodatkowo niejedną zaletę, jakiej nie można im odmówić.

odkurzacz

Autor: decor8 holly
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim jest to idealny sprzęt dla alergików, których liczba z każdym rokiem rośnie. Roztocze uczulają wyjątkowo często, odkurzacz wodny natomiast umożliwia je w szybki sposób wyeliminować, gdyż dzięki pojemnikowi na wodę nie pozwala na ich zagnieżdżenie. Pojemnik na wodę jest również bardziej higieniczny, gdyż wystarczy tylko ją wylać po podkurzaniu, a nie trudzić się z workiem, z jakiego nieraz unosi się kurz. Ponadto do pojemnika z wodą można wlać ulubionych olejków zapachowych, jakie podczas sprzątania zaczną unosić się po całym domu. Jeśli wybierzesz model z nawilżaczem powietrza, powietrze będzie tylko pachnieć, ale również być świeże oraz oczyszczone, co jest wyjątkowo ważne dla osób borykających się z we wspomnianymi uczuleniami lub chorobami układu oddechowego. Odkurzacz z filtrem wodnym nigdy się nie zapycha i można wykorzystać go również do wielu innych zadań, np. do zebrania wody, która niechcący nam się rozlała. Warto jest od razu zakupić odkurzacz piorący, dzięki którym można wyczyścić wszystkie dywany oraz umyć podłogę. Sprawdzą się w każdym domu, w jakim są małe dzieci, plamy na dywanach zaś to codzienność – Karcher. Należy jednak mieć na względzie, że odkurzacze (Polecamy odkurzacz centralny cyclo vac centrum wygody) wodne są odrobinę cięższe, aniżeli zwykłe urządzenia, zatem w domach ze schodami możemy mieć trudność z zaniesieniem ich na górę. Lepiej jest wlać wodę dopiero na piętrze. To zdecydowanie obniży jego wagę więc kłopot zostanie rozwiązany.

odkurzacz 2

Autor: Robert Scarth
Źródło: http://www.flickr.com
Decydując się na zakupienie odkurzacza wodnego, sprawdź kilka modeli oraz wybierz urządzenie, które odpowiada twoim wymogom – kliknij ty. Jeżeli liczysz na tańsze zakupy, zamów odkurzacz przez Internet, gdyż zakupy w sklepach internetowych są z reguły znacznie mniej kosztowne. Sprzęt tak samo jak w tradycyjnych sklepach dostaje gwarancję, zatem nie musisz się niepokoić, iż usterki będziesz zmuszony naprawiać na osobisty koszt. W razie jakiejkolwiek awarii masz pewność kompetentnego serwisu, ale decydując się na sprawdzone urządzenie nie powinieneś spotkać się z nieoczekiwanymi niespodziankami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*