Wagi jubilerskie elektroniczne

Elektroniczne wagi jubilerskie z legalizacją do wykorzystywania w lombardzie, zakładzie złotniczym, zakładzie jubilerskim, przy skupie złota i srebra.

Zgodnie z przepisami waga jubilerska stosowana do rozliczeń handlowych bezwzględnie wymaga posiadania legalizacji.

Wagi jubilerskie

waga jubilerska

Źródło: http://www.wagi-elektroniczne.pl/

wagi jubilerskie dzielimy na legalizowane z kalibracją wewnętrzną oraz z zablokowaną kalibracją oraz wagi nielegalizowane najczęściej kieszonkowe, przenośne wagi jubilerskie. Wagi jubilerskie z legalizacją muszą posiadać dodatkowy wyświetlacz, aby klienci mogli zdalnie widzieć wskazania wagi.

Każda waga jubilerska ma dużą, okrągłą szalkę, co daje możliwość wygodnego ważenia złomu złota oraz srebra. Najbardziej popularne wagi jubilerskie to tanie wagi z zablokowaną kalibracją i dodatkowym wyświetlaczem. () Najczęściej wybieranym producentem wag jubilerskich jest polski producent wag firma AXIS.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również przenośne, kieszonkowe wagi jubilerskie. Często wagi te posiadają konstrukcję i zabezpieczenia, które pozwalają na bezpieczne transportowanie wagi. Ponadto kieszonkowe wagi jubilerskie charakteryzują się dużą dokładnością ważenia oraz niewielkimi wymiarami co ułatwia transport wagi nawet w kieszeni marynarki.

Wagi jubilerskie posiadają funkcję ważenia w ct w karatach.

Czy poszukujesz następnych i ciekawych artykułów na opracowany tu temat? Śpieszymy z pomocą – kliknij, aby przeczytać (https://www.archicom.pl/inwestycje/m-olimpia-port/) tutaj nowe treści.

Kieszonkowe wagi jubilerskie zasilane są na baterie co pozwala na swobodne użytkowanie wagi w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*