Promowane i zalecane obiektywy – fachowy obiektyw Sigma 17-50mm

Wśród wielu wyróżnianych oraz profesjonalnych obiektywów na rynku naturalnie możemy wyróżnić wyjątkowy obiektyw sigma 17-50, który charakteryzuje się naprawdę rewelacyjnymi parametrami użytkowymi, a przy tym jest niezwykle szykowny i estetyczny.

aparat fotograficzny Sigma

Źródło: http://www.sigma-sklep.pl/
Obiektyw sigma 17-50 mm jest to tradycyjny jasny obiektyw, który jest zaopatrzony w niezmiernie skuteczny system stabilizacji obrazu, oferuje również ogromnie szeroki kąt widzenia. Obiektyw ten posiada także nowego rodzaju soczewki FLD oraz nowe elementy stworzone w innowacyjnej technologii Glass Mold.

Obiektyw sigma 17-50 charakteryzuje się też ultradźwiękowym silnikiem HSM, doskonałą nowością w tym modelu są też najnowsze powłoki powlekanie antyrefleksyjne wielowarstwowe, jakie ogromnie skutecznie zmniejszają flary w czasie wykonywania fotografii pod słońce. Wartością tego modelu bezsprzecznie jest też to, że pozostał on wyposażony w dzisiejszy napęd, dzięki jakiemu obiektyw cechuje się niezmiernie cichą pracą.

Jeśli chodzi o zasadniczą specyfikację tego modelu, to wskazane jest wiedzieć, że ma on zmienną ogniskową, jego konstrukcja składa się z 17 elementów w 14 grupach, do tego maksymalna wartość przesłony wynosi 22.0, a minimalna 2.8. Obiektyw sigma 17-50 mm posiada także 7 listków przesłony, jego kąt widzenia to 72,4 od 27,9 stopnia, natomiast średnica filtra wynosi 77 – więcej o obiektywach sigma. Obiektyw prezentuje się również świetnie pod względem wizualnym. Prawidłowo sprawdzi się zarówno w rękach amatorów, jak również prawdziwych profesjonalistów, wobec tego na pewno jest to artykuł godny polecenia.

Zastanawiając się nad zakupem tego modelu obiektywu wskazane jest zapoznać się też z licznymi recenzjami, które wolno odkryć na przykład w Necie. Większość z nich uznaje, że jest to świetny obiektyw o niezmiernie dobrych parametrach, w związku z tym naturalnie wolno nadać mu najwyższe oceny. Jest on stylowy, nadzwyczaj przydatny, luksusowy i niesłychanie oryginalny.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*