Niesamowity lot dronu, przepiękne obrazy i zdjęcia gwarantuje niewielkie urządzenie DJI Phanton z łatwą obsługą sterowania

To najlepszy tak malutki, z wieloma wirnikami multikopter, prostego wznoszenia przedsiębiorstwa DJI, użytkowanym do kręcenia filmów z powietrza. Zawiera znacznie zwiększoną baterią i odporność na czynniki atmosferyczne. Oprócz przyciągającego wyglądu, dron ma zintegrowany system autopilota Naza-M + GPS, umożliwiający na stabilną i dokładną charakterystykę kierowania lotem.

Dron

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Multikopter ma poświęcany kontroler R/C. Parametry ruchu i jego funkcje zostały zaprogramowane, skonfigurowane i zharmonizowane przez inżynierów DJI, w związku z tym DJI Phantom jest gotów do rozpoczęcia lotu od razu po zakupie przez klienta. Prostota oraz czytelność obsługi, nowoczesna technologia czy stabilność lotu powodują, że filmowanie (np. filmowanie wesel Kraków) z powietrza stanie się przyjemnością – wejdź na stronę www.

Quadrocopter jest przede wszystkim bezproblemowym urządzeniem do sterowania lotem. Do tego jest nadzwyczaj lekki, ponieważ ma zalewie 1 kilo. Zaś za pomocą niedużych rozmiarów jest prosty w ustawianiu oraz przygotowaniu do lotu, a także w transporcie, gdyż wolno go transportować w walizce celowo przygotowywanej oraz opracowanej do tego modelu dronu. Zaopatrzony w nowoczesną kamerę GoPro HERO pozwoli osiągnąć niesamowity film z lotu ptaka – kamera GoPro Hero – zobacz ofertę.

GoPro HERO to kamera stworzona do sportów wyczynowych, dlatego jest wyjątkowo trwała, pewna czy odporna na wszelkie czynniki pogodowe. Posiada też wodoodporną obudowę. DJI Phantom zawiera modem GPS, jaki pozwala zatrzymać multikopter w powietrzu, a także w wypadku utraty sygnału z pilotem R/C, na samoczynny powrót na miejsce startu. Multikopter zawiera baterie o mocy 5200 mAh, co pozwala na 25 minut niesamowitego lotu. Bateria ta ma również wskaźnik ładowania, co upraszcza zaplanowanie lotu. Quadrocopter został stworzony z zużyciem najnowszej technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*