Niejeden laptop musi posiadać legalne oprogramowanie i system antywirusowy

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w biurach każdy laptop powinien posiadać wyłącznie oryginalne i legalnie zakupione programy. Nie ma innej opcji.
Dawniej masa osób posiadało nielegalne systemy.

Reklama online

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Twitter

Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
systemy

Autor: LORUS
Źródło: LORUS
Były one po prostu kopiowane. Jednakże było to w szalonych latach początku kapITalizmu. Dziś nikomu się to już nie opłaca. Prócz tego, że jest to najnormalniej w świecie nielegalne, to przynosi również wstyd osobie, która posiada takiego rodzaju oprogramowanie. Możemy także mieć kłopoty z polskim prawem, jeśli na takim procederze nakryje nas policja. Częściej sprawdzane są firmy, gdyż one po prostu posiadają bardzo dużą liczbę laptopów. Wówczas każdy taki laptop musi mieć oryginalne systemy antywirusowe oraz operacyjne. Dzięki Bogu przy zakupie nowego komputera duża cześć posiada już zainstalowany oryginalny system. To fantastyczne rozwiązanie, gdyż nie trzeba go wówczas dokupywać i wgrywać. Nie musimy nawet o tym pamiętać. Zarówno system operacyjny, ale i antywirusowy trzeba raz na jakiś czas uaktualniać. One same dadzą nam znać, kiedy będzie to niezbędne, więc nie musimy sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są niebywale ważne, ponieważ wówczas komputer jest w stanie prawidłowo pracować. To samo dotyczy programów antywirusowych. By mogły skutecznie niszczyć wirusy, muszą się udoskonalać.

Dlatego co jakiś czas aktualizacja jest po prostu potrzebna. System operacyjny można mieć różny. Wszystko zależy od tego, na czym się nam najlepiej pracuje. Ważny jest interface oraz intuicyjność różnych ikonek, żeby komputer nas nie irytował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*