Każdy laptop potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności te, które są wykorzystywane w pracy

W naszym kraju jest takie prawo, że każdy komputer, który bywa używany w biurach, musi posiadać oryginalny program.
Zapewne wszyscy pamiętamy skandal i ośmieszenia, na jakie wystawiona została policja, kiedy swego czasu okazało się, że pracują oni na nielegalnym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy pośród obywateli, a sami nie popisali się zbytnio przykładem. Obecnie tego typu działania są już dosyć rzadkie. Wszystkie przedsiębiorstwa wiedzą, że laptopy, które znajdują się w obiekcie oraz używane są przez PRacowników, powinny posiadać oryginalne oprogramowanie, ale również legalny program antywirusowy. To szalenie ważne. Musimy posiadać na to fakturę i w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli kupujemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to rzecz jasna możemy zapytać o zniżkę. Będziemy potraktowani niczym wyjątkowi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, aby zrobić szkolenie z nowego programu. Będzie to zapewne bardzo przydatne, gdyż badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, jakie zapewnia dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją.

Frapują Cię prezentowane tu zagadnienia? Jeśli tak, to kliknij jeszcze ten link – są tu ważne informacje (http://www.it-solve.pl/software-house-bydgoszcz/), które także Cię zaciekawią!

Tego typu szkolenie może być także wykonane zdalnie.

Taka forma jest obecnie dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że trzeba otrzymać też gwarancję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*