Smartphon Microsoft Lumia 640 – mała, mobilna bestia To musisz wiedzieć!

Rynek mobilny rośnie od kilku lat w niesłychanym tempie. Portale technologiczne co jakiś czas informują nas o pojawiających się nowościach. Jak co roku na targach rynku mobilnego w Barcelonie pokazywane są najnowsze dzieła niemalże wszystkich liczących się na rynku gigantów technologicznych.

Wielcy gracze rynku mobile

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

prześcigają się w swoistym mobilnym wyścigu zbrojeń na ciągle polepszane właściwości i osiągi ich flagowych telefonów. Nam, a więc klientom należy się tylko cieszy z niezwykle dużych możliwości wyboru, dzięki czemu jesteśmy w stanie przebierać pośród ogromnej ilości aparatów dostępnych na rynku.
Obecnie na rynku liczą się w zasadzie trzy duże systemy mobilne – Android, iOS a także Windows Mobile. Wszystkie te systemy różnią się od siebie w wielu miejscach. Android to głownie bardzo szeroki wybór spośród ogromnej ilości telefonów różnych producentów. iOS z kolei, to najprawdopodobniej w najwyższym stopniu zamknięty i zabezpieczony przed modyfikacjami system. Smartfony pracujące na Windows Mobile są na tym polu dobrym wyborem, gdy rozważymy stosunek ceny do jakości. Jeżeli zamierzamy kupno solidnego, sprawnie działającego a przy tym budżetowego smartfona zalecamy wziąć pod uwagę telefon Microsoft Lumia 640. Gadżet ten to nieduże, zgrabne narzędzie z 5-calowym ekranem (odrobinę większym aniżeli te znane z poprzedniego modelu 630). Obudowa do Microsoft Lumia 640 XL zbudowana jest z gładkiego, solidnego plastiku a w samym wyświetlaczu wykorzystano technologię Gorilla Glass 3 (sprawdź: więcej szczegółów), która ma zagwarantować trwałość oraz odporność na zniszczenia. Warto dodać, iż pomimo 5-calowego wyświetlacza, telefon ten można całkiem łatwo ogarniać jedną ręką.

Kolejnym plusem telefonu Lumia 640 jest na pewno wymienialny akumulator o pojemności 2500 mAh wraz z slotem na karty microSD. Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielką pojemność pamięci wewnętrznej (jedynie 8gb, z jakich aż 2gb są przeznaczone na zainstalowane fabrycznie programy), sposobność zwiększenia pamięci przez dodanie kart pamięci może okazać się wielce istotna. Kiedy mamy ochotę aby wyróżnić z tłumu albo jesteśmy fanami indywidualizacji naszych smartfonów, można porozglądać się za ciekawymi obudowami do telefonów.

Prezentowany tekst Ci się podoba? To odwiedź serwis kamery ip zewnętrzne, a odnajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie informacji, które również będą ciekawe.

Na szczęście w tym przypadku obudowa do Microsoft Lumia 640 (sprawdź: obudowa Microsoft Lumia 640) umożliwia nam jej wymiany na dowolne dostępne modele. Dzięki takiej możliwości jesteśmy w stanie swobodnie wybierać spośród ogromnej ilości ciekawych etui.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*