Telefony warte rekomendacji – Huawei P8. O czym warto mieć wiedze?

Patrząc na to, jak bardzo staliśmy się zależni od telefonów komórkowych, trudno jest pominąć stwierdzenie, że technologiczne gadżety podbiły naszą codzienność. Ciężko też pozbyć się wrażenia, że tradycyjne telefony komórkowe zostały już definitywnie zastąpione przez smartfony, czyli ich bardziej nowoczesne odpowiedniki.

Rynek smartfonów jest bezsprzecznie jednym z najdynamiczniej rosnących w całej dziedzinie telekomunikacji. Liczba ich użytkowników rośnie zapewne wprost proporcjonalnie do ilości dostępnych na rynku nowych modeli telefonów. A premier najnowszej generacji smartfonów jest z każdym rokiem coraz więcej. Faktycznie, zapotrzebowanie na kolejne generacje telefonów jeszcze lżejszych, komfortowych, poręczniejszych i wyposażonych w większą ilość możliwości multimedialnych jest gigantyczne. Potok nowości technologicznych płynie nieprzerwanie i zwyczajnemu użytkownikowi sieci, wśród napływu reklamowanych gadżetów, niełatwo wyłapać informacje, które są mu najbardziej potrzebne. Dlatego ten tekst zadedykowany będzie jednemu wyjątkowemu smartfonowi.

huawei

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Rynek technologiczny w tym roku powitał najnowszego faworyta mocno konkurencyjnej chińskiej marki – Huawei P8. Sukcesor modelu Huawei G620S (Huawei G620S), Ascend P8 prezentuje się naprawdę okazale. Na pokładzie wyposażono go w ośmiordzeniowy procesor wzmacniany przez 3 GB pamięci RAM, do tego nawet 64 GB rozszerzalnego miejsca na dane, oraz aparat fotograficzny o parametrach 13 MP ze stabilizacją zdjęć. Jednakże najbardziej spektakularną zaletą nowego dziecka firmy Huawei nie są jego parametry, lecz dizajn. Huawei P8 (o czym warto wiedzieć) nie dość, że wygląda rewelacyjnie, to jeszcze jest niezwykle cienki i wygodnie leży w ręce.

Nie zwlekaj – naciśnij ten link pojazdy elektryczne dwukołowe i ciesz się stworzonymi tam kolejnymi tekstami. Na pewno rozszerzą one Twą znajomość rzeczy na ten temat.

Jego ultrasmukłość jest nie tylko efektowna; dzięki niej telefon jest superlekki i naprawdę poręczny jak na swoje niebagatelne wymiary: 144.9 x 72.1 x 6.4 mm.

Nowy Huawei jest dostępny w czterech kolorach, natomiast chwilę po premierze dostępny będzie skórzany case do telefonu, który idealnie dopasuje się do designu smartfonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*