W jaki sposób możemy zabezpieczyć smartfon przed uszkodzeniem?

Pokrowiec na telefon to głównie ochrona dla naszego narzędzia. Właściwie dobrane pozwala też na spersonalizowanie urządzenia oraz wyróżnienie się z tłumu.
Takich akcesoriów do ochraniania mobilnych urządzeń jest parę rodzajów.

Etui na smartfona typu cover, a więc futerały – taka obudowa na smartfona cechuje się klapką przykrywającą ekran. Wyróżnikiem takich etui na będzie okienko, przez które można sprawdzić godzinę jak też powiadomienia bez nieodzowności odkrywania ekranu. Wytwórcy smartfonów wyprzedają własne obudowy tego rodzaju. Etui w rodzaju case – ten typ ochrony telefonów jest w największym stopniu modny. Znakomicie stworzona obudowa tego rodzaju ochroni nie wyłącznie obudowę telefonu, ale dzięki wystającym ponad ekran krawędziom również wyświetlacz. Fabrykanci prześcigają się w dodawaniu do tego typu etui przeróżnych dodatków, jak schowanka na karty kredytowe, dodatkowe bateryjki czy też zapalniczki.
LG

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
serwis

Autor: Nokia
Źródło: Nokia
Etui w rodzaju bumper – to specyficzne obudowy dla jednostek, jakie nie potrzebują przekształcać wyglądu własnych smartfonów.

Kiedy dojdziesz do wniosku, że przydatne okazałyby się dodatkowe treści na opisywany temat, to kliknij tu i przeczytaj ponadto pozostałe wiadomości (https://gmsystem.pl/blog/programowanie-robotow-systemie-nx-cam-robotics/).

Bumper to swego typu opaska na smartfona. Zabezpiecza ona też ekran, lecz tylko gdy wystaje powyżej ekran. Tak samo jak w wypadku case’ów, ostatnia funkcja ochroni wyświetlacz smartfona jedynie w ograniczony sposób. Etui na smartfon w rodzaju pokrowiec – to najszersza kategoria ochraniaczy dla komórek.

Znajdują się w niej również kabury, które możemy przypiąć do paska, pokrowce mocowane na ramieniu (przydatne w czasie treningu) i takie, jakie możesz nosić w kieszeni. Również w tej kategorii fantazja wytwórców ochraniaczy zdaje się nie posiadać granic, gdyż w marketach znaleźć możemy czasami nadzwyczaj efektowne pokrowce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*