Importer torebek

Chyba już wszyscy wiedzą – torebki kobiet nie posiadają dna. Bez znaczenia duże, czy kopertówki, jak również torebki damskie listonoszki, można w nich zmieścić prawie wszystko.

I je również daje się pomieścić w całej szafie, stąd – nigdy za dużo torebek! Tym bardziej teraz, kiedy standardem jest hurtownia (zobacz też: hurtownia biżuterii Wrocław) torebek czy sklep internetowy, gdzie można je kupić po promocyjnej cenie bez stania w kolejkach.

Torebek nigdy za wiele

torebka turkusowa

Źródło: www.superbag.pl

Warto posiadać kilka zupełnie różnych torebek, aby móc zakładać je odpowiednio do okazji. kopertówki sprawdzą się świetnie na popołudniowych spotkaniach, „worki” Bestini potrzebne będą głównie studentkom, które chcą pomieścić w nich ogrom książek i zeszytów. „Listonoszki” z kolei rewelacyjnie wpisują się w styl „retro”, dzięki czemu zawsze będą nieśmiertelne i nigdy nie zostaną ocenione za modowe faux pas. Spory asortyment listonoszek oferuje najnowsza kolekcja – torebki David Jones. Dzięki ich klasycznym kolorom (biele, beże, brązy, czernie) będą pasować praktycznie do każdego pomysłu i koloru ubrania. Na biznesowe spotkania bezpiecznie jest wziąć aktówki, w których przeznaczone jest miejsce na papiery itd. Można też nie zwracać uwagi na sytuację i postawić na efektowność. Wyrafinowane dodatki w postaci kokard, czy nadruków to znaki rozpoznawcze torebek firmy Castella.

Aktówki dla panów

Choć mogłoby się wydawać, że torebki to temat, który dotyczy tylko pań. W rzeczywistości panowie również mają swój asortyment. Co prawda ci, którzy nie są zmuszeni obowiązkami firmowymi do ich noszenia, wolą raczej wrzucać swoje rzeczy do plecaka. Czas jednak nowoczesne podejście mężczyzn do noszenia toreb i zachęcić ich do mniej studenckiego, a bardziej ”dorosłego” stylu. Bogata oferta aktówek i toreb na ramię zapewne umożliwi każdemu z nich odnaleźć coś pasującego dla siebie. Aktówki męskie to rozwiązanie dla zabieganych, pracujących mężczyzn.

Źródło: Torebki Damskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*