Jak zrobić świetne fotografie z lotu ptaka

Punt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w pozytywny sposób, inni wszystko widzą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, zależy od genów? Od wszystkiego po trochu?

Z całą pewnością nie da się wskazać pojedynczej przyczyny takiego a nie innego patrzenia na świat czy podejścia do życia. Nawet jeśli jakaś rzecz ma wpływ na kolejne zdarzenia, to jedna osoba w inny sposób zareaguje na dane sytuacje aniżeli druga. Nie jesteśmy w stanie wiedzieć, jak zareagujemy na sytuację, które można zakwalifikować jako niespodziewane, lecz jednak możliwe. Jak byśmy Jaka byłaby nasza reakcja na coś bardzo wesołego, dajmy na to, wygranie wielkich pieniędzy? A z drugiej strony (jak byśmy sobie dali radę z wielka tragedią, na przykład, tragiczną śmiercią kogoś z rodziny? Nie można tego przewidzieć.

http://magiceye.com.pl/

Autor: Steffen Voß
Źródło: http://www.flickr.com

Ci, co natomiast twierdzą, że zachowaliby się „tak i tak” najczęściej udali by się w druga stronę – ten zaskakujący brzeg, o którym nie myśleli poważnie. Być może nie byłoby to tak zauważalne, ten dziwny rozwój sytuacji, gdyby nie właśnie poprzednie zapewnienia i deklaracje. Nie da się tak po prostu spojrzeć na własne życie z dalszej perspektywy, zrobić filmowanie z powietrza (źródło artykułu), by zobaczyć, co, jak i kiedy. Lepiej zachować skromność i nie wydawać skrajnych opinii, co do własnego zachowania, bo możemy srogo się zawieść i koniec końców nie być gotowym na inny rozwój wypadków założyliśmy.

Inaczej mówiąc, nawet jeżeli sami nie zakładamy, jak byśmy się zachowali w danej chwili, to jest szereg rzeczy, które dają nam tego, jak potoczyłyby się nasze losy. Wśród najistotniejszych z nich należy wskazać: cechy charakteru, żywiołowość, doświadczenie z analogicznymi sytuacjami czy reakcja na zbliżone dramaty (jednak u kogoś innego). Najbardziej obiektywnie jednak ocenią nas nieznani nam ludzie, oczywiście „najłatwiej” nie oznacza najbardziej zgodnie z prawdą, bo osobnik z zewnątrz ocenia nas jedynie po tym, co widzi, lub co na nasz temat usłyszy, jednakże będą to rzeczy nie mające sensu.

Aby którekolwiek opracowanie było traktowane za warte polecenia, musi posiadać rzeczową treść. Jeśli chciałbyś ją zdobyć, kliknij tu oraz zdobądź użyteczne info (https://qalcwise.com/apps/delegacje/).

Można je porównać na przykład do opinii osobników którzy nie zamienili słowa z człowiekiem z zagranicy, a bazując na krzywdzących i niemądrych stereotypach mówią, że w dalekich krajach mieszkają sami ludożercy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*