Coraz większy wybór dzisiejszych dronów oraz akcesoriów do kamer Gopro

Współcześnie na rynku pojawia się coraz większy wybór współczesnych dronów. Poniektóre z nich ze względu na swoje niezwykle wysokie parametry i wspaniały, twórczy image zasługują na szczególną uwagę. Do takich z pewnością przynależy DJI Inspire 1, o którym zdecydowanie można powiedzieć, iż zachwyca wszelką swoją częścią.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Dron ten ma ogromnie bogate zaplecze techniczne i wyborne wyposażenie. Oferuje stabilizację lotu, posiada wkomponowany GPS, samoczynne startowanie i lądowanie czy telemetrię lotu. Bezspornie jest to jeden z najlepszych i jednocześnie najbardziej dzisiejszych dronów na nowoczesnym rynku. Na fenomenalną uwagę zasługuje również kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, jakie zdoła uchwycić materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta może robić zdjęcia (kliknij fotografia biznesowa we wrocławiu) niesłychanie wysokiej jakości, mało tego istnieje ewentualność jej obrócenia o 360 stopni. Możemy również dobrać preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 posiada naprawdę niesłychanie wyśmienite parametry, co rzecz jasna przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać – za tego nowomodnego drona zapłacimy dosyć dużo. Jednakże biorąc pod uwagę wspaniałą jakość, dobre parametry oraz stylowy, nowomodny design – kupno drona DJI Inspire 1 faktycznie się opłaca.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując drona, należałoby zaznajomić się z ofertą akcesoriów, jakie także okażą się dla nas przydatne, na przykład nowoczesnych kamer i aparatów. Największą sławą cieszą się teraz dzisiejsze kamery i aparaty Gopro Hero. To wyborne urządzenia cechujące się świetną wydajnością oraz niezmiernie wyśmienitymi parametrami użytkowymi. Pożytecznym urządzeniem zapewne okaże się profesjonalny gimbal do gopro, jaki cechuje się dobrym sporządzeniem i ogromnie wysoką jakością. Możesz go znaleźć np. tutaj: akcesoria w ofercie. Posiada wspaniałej jakości silniki i specjalizowany kontroler oddany do kamer gopro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*