Reklama zewnętrzna na telebimach – skuteczna, efektywna oraz ogromnie użyteczna

Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z jaką stykamy się wiecznie po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się znaczną sławą i mnóstwo oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej odmiany reklamy. Mniejsze firmy, które nie mają zbyt obfitego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład plakaty lub ulotki zostawiane w miejscach zbiorowych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa często inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak na przykład billboardy albo telebimy.

Telebim to spory ekran, który ma silne diody ledowe, wskutek tego obraz wyświetlany na telebimach jest jasny i przejrzysty, dzięki czemu wolno go dostrzec nawet z dużej odległości – ekrany reklamowy. Diody ledowe dają również bardzo silne światło, co umożliwia zobaczyć obraz z sporej odległości nawet późną nocą lub w trakcie złych warunków pogodowych.

Telebimy są zwykle umieszczone w miejscach nierzadko odwiedzanych przez rozmaite osoby, dzięki temu reklamy, jakie są na nich transmitowane trafiają do wielu grup ludzi. Telebimy można spotkać przy ulicach i autostradach oraz innych nieraz odwiedzanych drogach, mało tego można je spotkać w centrum miasta, przy galeriach handlowych i większych marketach.

telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

By reklama wyświetlana na telebimie była funkcjonalna i dawała należyte wyniki warto przestrzegać kilku norm. Przede wszystkim treść reklamy musi być interesująca, zwięzła oraz łatwa do zapamiętania, na dodatek reklama nie może być zbytnio długa, natomiast czas jej wypuszczania powinien być dosyć długookresowy.

Istotne jest także dobre miejsce na umieszczenie na telebimach, jeśli telebim zostanie umieszczony w złym miejscu to reklama może nie sprowadzić oczekiwanego wyniku, bądź może zostać zauważona przez mniejszą ilość osób (szczegóły na stronie). Należałoby zadbać dodatkowo o samą formę reklamy, aby była intrygująca i atrakcyjna.

Ciekawi Cię omawiany materiał? Jeżeli tak, to bez ociągania kliknij tu – ta oryginalna strona proponuje zbliżoną tematykę.

Reklama zdoła przybierać sporo rozmaitych form, może to być interesująca animacja, krótki filmik – pomysłów na wyśmienitą reklamę można aktualnie odnaleźć faktycznie nadzwyczaj wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*